Kde jsem: Katalog > Auto-moto > Pneumatiky > Zimní pneumatiky >

Avon Ice Touring 185/55 R14 80T

Avon Ice Touring 185/55 R14 80T

Cena produktu Avon Ice Touring 185/55 R14 80T není známa.

 

Popis produktu Avon Ice Touring 185/55 R14 80T: AVON Ice Touring - nová, vysocevýkonnostní zimní pneumatika AVON Ice Touring, speciálně vyvinutá pro výkonné automobily střední a vyšší třídy. Nejnovější směs se silikou, vysoká hustota lamel a ve...  Více informací


Avon Ice Touring 185/55 R14 80T - popis

AVON Ice Touring - nová, vysocevýkonnostní zimní pneumatika AVON Ice Touring, speciálně vyvinutá pro výkonné automobily střední a vyšší třídy. Nejnovější směs se silikou, vysoká hustota lamel a velmi odolná konstrukce bočnic jsou zárukou nejvyšší bezpečnosti na sněhu, ledu a mokré vozovce. AVON Ice Touring má asymetrický dezén a nově uspořádané profilové bloky se starají o vysoký jízdní komfort, velmi tichou jízdu a precizní ovládání i při vysokých rychlostech. AVON Ice Touring 1. Zesílená konstrukce bočnice Nerovnosti, zmrazky, sníh a led výrazně ovlivňují chování pneumatik na zimních cestách. Především při vyšších rychlostech je pneumatika velmi namáhána. Zesílená konstrukce bočnice nové Ice Touring ST stejně jako vysoké a pevné patky a zesílené bloky ramen na vnější straně zajišťují výborné držení stopy. Riskantní korekce řízení tím odpadají a pasivní bezpečnost Vaší jízdy se zvyšuje. 2. Silika třetí generace Díky novým, vysoce koncentrovaným přísadám siliky je Ice Touring ST schopen zajistit také v hlubokém sněhu a na zledovatělých vozovkách vysoký záběr a přilnavost. 3. Patentovaná sněhová drážka se zoubkovitým vzorkem V okamžiku záběru je sníh zachycen do sněhové drážky. Sníh v profilu pneumatiky se tak může lépe spojit se sněhem na vozovce. Optimální přilnavost totiž vzniká při spojení sněhu se sněhem, nikoliv sněhu s gumou. Sněhová drážka navíc zlepšuje i samočisticí schopnost pneumatiky tím, že se z ní sníh po záběru snadno uvolňuje a je opět připravena pro další zachycení sněhu a záběr po otočení kola. AVON Ice Touring Velmi široká nabídka AVON sahá od pneumatik pro motocykly a osobní vozy přes terénní vozy 4x4, lehká užitková vozidla až po pneumatiky závodní. Přitom je u Avon vždy zachován vynikající poměr výkon/cena. Největší důraz je vždy kladen na bezpečnost, jízdní komfort a správnou přilnavost. Špičkoví výrobci automobilů jako Rolls Royce, Bentley, Morgan, Westfield, Caterham nebo Land Rover vybavují své vozy pneu Avon v prvovýrobě.

Výrobce Avon
Průměr ráfku
Informace o parametru Průměr ráfku
R14
Nosnostní index
Informace o parametru Nosnostní index
80
Boční profil pneumatiky
Informace o parametru Boční profil pneumatiky
55
Šířka
Informace o parametru Šířka
185
Rychlostní index
Informace o parametru Rychlostní index
T
Typ
Informace o parametru Typ
Osobní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Avon Ice Touring 185/55 R14 80T užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Celoroční pneumatiky nebo Moto pneumatiky, Letní pneumatiky.